O Fine Travel

Lifestyle management

Špecializujeme sa na služby lifestyle managementu. Vďaka skúsenostiam a tým najlepším kontaktom sme schopní dostať Vás na exkluzívne VIP akcie po celom svete, vypredané koncerty či športové zápasy, odporučiť Vám a zohnať najlepších kaderníkov, špecialistov na krásu, fotografov či trénerov. Vieme zabezpečiť urgentnú donášku kvetín doslova kdekoľvek, odporučiť a zarezervovať tie najlepšie reštaurácie (častokrát beznádejne plné) či zohnať Birkin kabelku z limitovanej edície.

K tomu najkrajšie miesta planéty…

Našou hlavnou náplňou práce je cestovanie. Pripravujeme dovolenky na mieru na najkrajších miestach planéty, dbáme na výber tých najatraktívnejších lokalít a osvedčených rezortov. Neustále pracujeme na rozširovaní ponuky, mnohé z odporúčaných hotelov sme navštívili osobne, ďalšie sa chystáme.

…za najlepšie ceny

Dovolenku či hotel si dnes vie zarezervovať každý. My sa však vždy snažíme nájsť aj tie najvýhodnejšie ceny, porovnávame možnosti a kombinácie jednotlivých služieb, vďaka čomu sme schopní Vám ponúknuť luxusnú dovolenku či zážitkovú cestu za najnižšiu možnú cenu.

Všetko na mieru

Vieme, že Vaša dovolenka či cesta za zážitkom pre Vás predstavuje drahocenný čas oddychu s Vašimi najbližšími. Preto sa všetko snažíme „ušiť na mieru“ Vašim požiadavkám a preferenciám. Termín, dĺžka pobytu, kategória ubytovania, forma stravovania, let či transfer – to všetko pri plánovaní Vášho pobytu prispôsobíme Vašim prianiam. My sa staráme, Vy cestujete.