Luxusný vilový rezort Anantara Kihavan Villas sa nachádza na jednom z ostrovov v Baa Atoll, približne 35 minút letu hydroplánom z medzinárodného letiska v Malé. Priestorné vily, či už na pláži alebo nad blankytnou lagúnou, sú zárukou nerušeného súkromia a absolútneho oddychu. Tento pocit si môžete ešte umocniť v jednej z mála podmorských reštaurácií na svete, ktorou sa tento rezort zaslúžene pýši.   

Maledivy

Ubytovanie

Fakt, že v rezorte si potrpia na dostatok priestoru potvrdzuje rozloha víl. Plážové vily, ktorých sa tu nachádza 34, ju majú 258 m², ďalších 40 vodných víl ešte o jeden m² viac. Pri oboch kategóriách ubytovania, ako aj tých ďalších, je samozrejmosťou privátny bazén.

Maledivy

Väčším rodinám budú vyhovovať rodinné plážové vily s rozlohou 412 m². Ešte viac priestoru si užijete v dvojspálňových plážových či vodných vilách s rozlohou 785 m², resp. 861 m². Pre najnáročnejších je ako stvorená trojspálňová rezidencia na ploche 2 736 m².

Maledivy

Gastronómia

Špecialitou rezortu je koncept štyroch reštaurácií Sea., Fire., Salt. a Sky. Najmä pod hladinou mora umiestnená reštaurácia Sea. ponúka grandiózny výhľad do životom prekypujúcich vôd Indického oceánu. Prirodzene, pochutnáte si tu najmä na výborných čerstvých rybách. Reštaurácia Fire. hýri japonskými chuťami, Salt. je zameraná na ázijskú kuchyňu a nakoniec v reštaurácii Sky. sa môžete tešiť na medzinárodnú kuchyňu za doprovodu vychladeného koktejlu, piva či kvalitného vína. Hlavná reštaurácia Plates ponúka okrem výborných a bohatých raňajok taktiež kvalitné večere rozmanitých chutí. V blízkosti hotelového bazéna sa nachádza obľúbený bar a reštaurácia Manzaru, kde sa počas slnečného dňa môžete občerstviť exotickými džúsmi či ľahšími pokrmami. Počas večera sem odporúčame zájsť na špeciality s príchuťou Talianska.   

Maledivy

Spa & Wellness

Kúpele rezortu sa rozprestierajú v rámci 6 pavilónov umiestnených nad hladinou lagúny. Rezort si potrpí na širokú ponuku rôznych procedúr a terapií, ktoré Vám budú aplikované tými najkvalitnejšími a najvoňavejšími prípravkami. Svoje výsostné postavenie medzi nimi má najmä kokos. Relaxačné či skrášľovacie procedúry si doprajete osamote alebo aj vo dvojici.

Maledivy

Aktivity

V rezorte nájdete nepreberné množstvo športových a iných aktivít. Tým športovým dominujú plážové a vodné športy, povinnosťou je vybavená posilňovňa. Šnorchlovanie a potápanie je tu takisto veľmi obľúbenou činnosťou. Vybrať sa môžete aj na poldňovú rybársku exkurziu a za odmenu Vám potom kuchár pripraví Váš úlovok. Zaujímavosťou rezortu sú kuchárske lekcie pod dozorom profesionálnych šéfkuchárov, a je len na Vás či sa chcete nechať zasvätiť do tajov tradičnej maldivskej kuchyne alebo prípravy čerstvého tuniaka. Nájdete tu aj knižnicu či dokonca menšie business centrum so zasadacími miestnosťami. Skrátka neobídu ani deti, v klube Kihavan Kids s množstvom aktivít a koordinátorov sa rozhodne nudiť nebudú.

Maledivy

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!