Tento renovovaný rezort je stelesnením romantiky, pohostinnosti a fyzickej krásy Karibiku. Rozprestiera sa na juhozápadnom pobreží ostrovnej Anguilly – klenotu karibskej oblasti. Maurská architektúra rezortu pôsobí pompézne a nadčasovo, tak ako oceán obmývajúci jeho nekonečné pláže. Rezort Cap Juluca je zasadený do oblasti Maundays Bay, kde sa jemný biely piesok pláží rozprestiera z jedného rohu tejto zátoky v tvare polmesiaca do toho druhého. Jednoducho vysnívané miesto pre nezabudnuteľnú svadbu, romantické medové týždne či bezstarostnú dovolenku s rodinou!

Anguilla

Ubytovanie

Na pláži sa nachádza 18 oddelených víl, pričom každá z nich ponúka maximálne šesť izieb alebo suít orientovaných tak, aby ste si mohli vychutnať výhľad na oceán s jemným karibským vánkom vo vlasoch. Pre rodiny s deťmi sú vhodnou voľbou viacspálňové suity vyznačujúce sa skutočne bohatým priestorom a lákavým variantom so súkromným bazénom. Okrem týchto víl sa môžete ubytovať aj v jednej zo šiestich súkromných víl. Skutočnou kráľovnou je Private Pool Villa s piatimi spálňami rozmiestnenými na dvoch poschodiach, privátnym bazénom a rozlohou takmer 500 m².

Anguilla Anguilla

Gastronómia

Stolovanie v jednej z troch reštaurácií rezortu je skutočnou kulinárskou udalosťou. S každým sústom jedla pocítite na jazyku príchute samotného ostrova. Čerstvé miestne ingrediencie sú základom každého chodu. Navyše, lákavý výber jedál ide ruka v ruke s bezchybnou obsluhou. Reštaurácia Pimms vytvorila spájaním európskych a karibských chutí vlastný kulinársky štýl, ku ktorému neoddeliteľne patrí aj cenami ovenčená kolekcia vín. Kvalitou nezaostávajú ani zvyšné reštaurácie Spice a Blue s marockou, resp. medzinárodnou kuchyňou. Počas dňa sa môžete osviežiť priamo v zátoke Maundays v bare, ktorý nesie jej názov. Veľkú tradíciu v rezorte majú aj špeciálne romantické večere servírované priamo na pláži v úchvatne naaranžovanom prostredí.

Anguilla

Spa & wellness

Kúpeľné služby Cap Juluca vychádzajú zo starovekej tradície, že jadro liečenia začína v prostredí domova. Preto špeciálne vyškolený personál prináša procedúry a terapie priamo do Vášho súkromného prostredia. Rozsiahly zoznam služieb zahŕňa rozmanité masáže, telové zábaly, bylinkové arómaterapie či pleťové kúry. Vaše telo môžete znovu naštartovať pri lekciách jogy, pilates alebo tai-chi.

Anguilla

Aktivity

Pre tých, ktorí neobsedia na pláži, je k dispozícii plne vybavené fitnes centrum či lekcie tenisu. Iba pár minút jazdy od rezortu sa nachádza úchvatné golfové ihrisko navrhnuté legendou tohto športu Gregom Normanom. Priamo v zátoke si môžete vyskúšať vodné športy od výmyslu sveta. Cap Juluca pripravuje pre hostí každý deň výlety loďou na zaujímavé miesta v okolí Anguilly. Zároveň ponúka možnosť prenajať si súkromne loď aj s posádkou a preskúmať tak karibské vody podľa vlastnej mapy.

Anguilla

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!