Rezort Conrad Maldives sa nachádza na juhu oblasti Ari Atoll, kde sa rozprestiera na dvoch ostrovoch, menšom Rangali a väčšom Rangalifinolu, ktoré sú navzájom prepojené 500 metrov dlhým mostom. Destinácia je dostupná 30 minútovým letom hydroplánom z letiska v Malé. Conrad Maldives sa umiestnil v rebríčku medzi 10 najlepšími plážovými hotelmi na svete za rok 2013 podľa renomovaného magazínu Condé Nast Traveler.

Maledivy

Ubytovanie

Ubytovanie v Conrad Maldives má rôzne variácie. Na menšom ostrovčeku Rangali, ktorý je určený len pre dospelých, máte na výber rôzne romantické vodné vilky s vlastnou jacuzzi, prípadne aj bazénom.

Na hlavnom ostrove Rangalifinolu sú k dispozícii priestranné plážové vily, ktoré sú zastrčené medzi tropickou zeleňou. V časti Spa Retreat sa potom nachádzajú ďalšie vodné vilky, užívať si tam budete príjemné masáže či iné procedúry v spa miestnosti, ktorá je na to špeciálne dizajnovaná.

Maledivy

Gastronómia

Rezort je domovom 11 reštaurácií a barov, vrátane svetoznámej Ithaa Undersea Restaurant, jedinej kompletne presklenej podmorskej reštaurácie na svete.

Pod šírym nebom si vychutnajte japonskú kuchyňu v Koko Grill, kde vám šéfkuchár pripraví menu priamo pred Vašimi očami. Milovníci morských plodov si prídu na svoje v reštaurácii Sunset Grill, kde si nesmú nechať ujsť romantický západ slnka. Mandhoo Restaurant je zameraná na organickú bio-kuchyňu a nachádza sa priamo nad morskou hladinou. Reštaurácia Atoll Market sa rozprestiera na pláži a orientuje sa na medzinárodnú kuchyňu. V hotelovej vínnej pivnici zase môžete vyskúšať nejaké z 20 000 špičkových vín.

Maledivy

Spa & Wellness

V rezorte môžete relaxovať v dvoch kúpeľných centrách. V Spa Retreat nájdete široký výber holistických  procedúr a balíčkov, ktoré môžete využiť spolu so službami osobného trénera, naturopata alebo nutricionistu. The Over-Water Spa je príjemné odľahlé miesto, kde sa procedúry odohrávajú v miestnostiach s priehľadnou podlahou alebo na terase s jacuzzi pod holým nebom.

Maledivy

Aktivity

Conrad Maldives Rangali Island ponúka množstvo rekreačných aktivít tak, aby ulahodili každej chuti. Nesmú chýbať vodné športy, šnorchlovanie, pozorovanie veľrýb, žralokov a delfínov, výlety na púštny ostrov, súkromné exkurzie na jachte, alebo rybárčenie. Rezort je vhodným miestom aj pre rodiny s deťmi, preto nesmie chýbať detský klub Majaa. Ďalej sú k dispozícii tenisové kurty, posilňovňa, potápačské centrum a tichá zóna na Rangali Island vrátane bazéna infinity len pre dospelých.

Maledivy

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!