Rezort Constance Ephélia Seychelles je situovaný pri dvoch nádherných plážach v severozápadnej časti najväčšieho seychelského ostrova Mahé. Naviac, v blízkosti sa nachádza známa morská rezervácia a národný park Port Launay. Nájdete tu tak všetko, čo môžete od Indického oceánu očakávať – krásne pláže, čulý podmorský život, bohatú tropickú vegetáciu a chýbať samozrejme nemôže prvotriedne zázemie hotela a špičková gastronómia.

Seychely

Ubytovanie

Rezort ponúka pomerne rozmanité možnosti ubytovania. Základnou kategóriou sú suity, a to buď Junior suites s rozlohou 62 m² či Senior suites s veľkosťou 80 m². Suity sú vhodné pre pár, prípadne ešte pre dieťa do 12 rokov a sú situované neďaleko pláže. Väčším rodinám budú viac vyhovovať vily Family alebo Beach, ktoré majú rozlohu nad 350 m² a k dispozícii vlastný bazén. Family villas ponúkajú dostatok priestoru pre šesť dospelých a jedno dieťa, Beach villas pojmú ideálne štyri dospelé osoby a dve deti do 12 rokov.

Seychely

Zamilovaným párom odporúčame najmä Hillside villas, ktoré sa nachádzajú na svahu, a z ktorých sa Vám naskytne ohromujúci výhľad na Indický oceán a park Port Launay. K dispozícii sú jednospálňové vily pre jeden pár a dvojspálňové pre dva páry. Nechýba rozľahlá terasa a vlastný bazén. V prípade, že si chcete počas Vašej dovolenky užívať najmä príjemné masáže a iné procedúry, v Constance Ephélia sú pre Vás pripravené Spa villas so špeciálnou kúpeľnou miestnosťou a rozlohou 330 m².

Seychely

Absolútny únik do rozprávky predstavuje prezidentská vila pre 6 osôb s rozlohou 980 m². Nájdete tu vlastnú posilňovňu, kúpeľné priestory a samozrejme súkromný bazén. A na to všetko jeden z najkrajších výhľadov na oceán, aký sa Vám kde môže naskytnúť. 

 

Gastronómia

V Constance Ephélia môžete vyskúšať celkovo päť reštaurácií a päť barov. Hlavnou reštauráciou je Corossol, pochutnáte si tu na skvelých raňajkách a večeriach. Obed vyskúšajte v reštauráciách Helios či Cyann, večera zas bude zážitkom v Adam & Eve alebo v reštaurácii Seselwa. Jednotlivé bary sú špecializované na určité druhy nápojov, takže bude len na Vás, či dostanete chuť na džús z čerstvého ovocia, vychladené pivo či kvalitný niekoľkoročný rum.

Seychely

Spa & Wellness

Hotelové kúpele Le Spa de Constance sú situované uprostred bujných tropických záhrad. Rozmanité procedúry si tu môžete užívať osamote alebo vo dvojici. Vybrať si smiete z masáží, zábalov, ošetrení pleti či služieb salóna krásy. Myslí sa tu aj na deti, pre ktoré je v ponuke niekoľko pre nich vhodných procedúr.

Seychely

Aktivity

Rezort ponúka mnohé vodné aktivity, medzi najobľúbenejšie patria kajaky, katamarány či potápanie. Požičať si tu môžete bicykel, ktorý sa hodí na výlety do bližšieho okolia. Ak sa rozhodnete spoznávať ostrov Mahé či vybrané seychelské ostrovy, v Constance Ephélia si môžete vybrať z viacerých organizovaných exkurzií. Pre deti je zas pripravený detský klub Constance Kids Club.

Seychely

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!