Rezort Constance Halaveli sa nachádza na severe oblasti Ari Atoll. Toto pokojné miesto je vynikajúca voľba pre romantickú dovolenku. Vhodné je však aj pre rodiny s deťmi, a to vďaka prítomnosti detského miniklubu a priestranným vilám. Transfer na ostrov trvá buď 25 minút hydroplánom alebo 1 hodinu a 45 minút plavbou loďou.

Maledivy

Ubytovanie

Rezort ponúka ubytovanie vo vodných vilkách pre dvoch dospelých s jednou extra posteľou pre dieťa mladšie ako 18 rokov. Tieto vilky majú rozlohu 100 m² a k dispozícii majú súkromný bazén 3 x 4 m.

Maledivy

Plážové vily sú väčšie, na ploche od 350 do 410 m² poskytnú dostatok priestoru až pre päťčlenné rodiny. O niečo väčší je takisto bazén, ktorého rozmery sú 3 x 5 m. Prezidentská plážová vila je určená až pre deväť osôb. Na 700 m² tú nájdete všetko, čo potrebujete, vrátane bazéna s plochou 37 m².

Maledivy

Gastronómia

Hlavnou reštauráciou a barom rezortu je Jahaz, kde si pochutnáte na raňajkách, obedoch či večeriach. Pokiaľ obľubujete medzinárodnú kuchyňu, určite si na tomto mieste nenechajte ujsť tematické večere vrátane živej hudby. V reštaurácii a bare Jing si okrem elegantnej atmosféry vychutnajte ázijské špeciality kombinované s nádychom európskej kuchyne pri svetle sviečok a šume Indického oceánu. Priamo na piesočnatej pláži nájdete reštauráciu Meeru, čo po maldivsky znamená „chutný,“ a to je presne to, čo sa nachádza v ponuke pokrmov na tomto príjemnom a neformálnom mieste.

Maledivy

Spa & Wellness

Le Spa de Constance je miestom relaxácie, očisty a omladenia. Miesto vytvorené na upokojenie Vašich zmyslov a oživenie Vášho tela, mysle a duše. Všetky používané produkty sú prírodné a ručne vyrobené. Oleje a zábaly boli vytvorené podľa jedinečnej receptúry vyvinutej iba pre Spa de Constance. Obľúbeným balíčkom rezortu je „From Skin to Within,“ ktorý ponúka celú radu starovekých ozdravovacích procedúr vrátane tradičných techník.

Maledivy

Aktivity

Rezort ponúka množstvo vodných športov ako windsurfing, prenájom vodných bicyklov alebo kajakov. Pre tých náročnejších samozrejme nechýba ani potápanie s certifikovanými inštruktormi. K dispozícii sú aj ďalšie obľúbené maldivské aktivity ako tradičné nočné rybárčenie, strávenie dňa na neobývanom ostrove alebo hľadanie delfínov.

Rodiny s deťmi určite privítajú prítomnosť detského miniklubu, ktorý je určený pre deti od 4 do 11 rokov. O deti sa tu postará plne kvalifikovaný personál, ktorý pre ne zabezpečí nekonečnú zábavu s rôznymi aktivitami plánovanými na každý deň.

Maledivy

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!