Luxusný rezort zo siete Beachcomber Hotels sa rozprestiera priamo na pláži v blízkosti hory Le Morne Brabant. Je rovnako úchvatný, ako táto prírodná rarita. Nájdete tu všetko, aby ste si naplno mohli vychutnať svoj pobyt na prekrásnom juhozápadnom cípe ostrova Maurícius.

Mauricius

Ubytovanie

Pestré možnosti ubytovania robia tento rezort ideálnym odpočinkovým miestom pre páry túžiace po romantike v súkromí, ako aj pre rodiny s deťmi. Páry si môžu zvoliť z Junior Suites (65 m²) alebo rozľahlejších Senior Suites (115 m²). Prepojením dvoch suít vzniknú priestranné Family Suites, ktoré sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Všetky suity sú navyše dostupné vo variante Club, ktorá je pre hostí bránou k výhodám hotelového klubu a k ešte atraktívnejšiemu umiestneniu pri pláži. Priamo pri pláži sa nachádza aj najluxusnejšia kategória ubytovania, ktorou sú vily (rozloha 400 m²) so súkromným bazénom a kapacitou až osem osôb.

Mauricius

Gastronómia

Top kvalita a nesmierna rozmanitosť presne vystihujú gastronómiu v Dinarobin Hotel Golf & Spa. Pochutnať si môžete v jednej zo štyroch reštaurácií. Hlavná reštaurácia L’Harmonie ponúka jedlá z medzinárodnej kuchyne. Toskánske špeciality v Il Gusto, francúzska kuchyňa v Saveurs des îles či čerstvé plody mora v Le Morne Plage? Nech už sú Vaše preferencie akékoľvek, potešenie z jedla v nádhernej atmosfére je zaručené. Vďaka spolupráci s blízkym sesterským rezortom Paradis Hotel & Golf Club sa navyše možnosti kulinárskych zážitkov zdvojnásobujú. Každý deň sa tak môžete vydať na nevšednú gurmánsku cestu do inej časti sveta.

Mauricius

Spa & wellness

Špičkový personál a úchvatné prostredie sú zárukou toho, že starosti a stres necháte pred vstupom do miestneho Spa by Clarins. Okrem klasických sáun, fitcentra a vodoliečby môžete na vlastnej koži vyskúšať blahodarné účinky tureckých kúpeľov. Lekcie jogy či masáže si môžete dopriať aj priamo na pláži.

Mauricius

Aktivity

Svoje telo môžete okrem posilňovne rozhýbať pri tenise, futbale či plážovom volejbale. Spolupráca so susedným sesterským rezortom Paradis Hotel & Golf Club sprístupňuje hosťom prvotriedne golfové ihrisko a širokú paletu vodných športov. Obľúbené sú škola kitesurfingu a pádlovanie v stoji v tyrkysovej lagúne. Pre zvedavcov sú pripravené početné exkurzie, pri ktorých môžete navštíviť miestne turistické zaujímavosti. Nezameniteľné prírodné úkazy v okolí môžete spoznávať aj zo sedla horských bicyklov, z kajaku alebo cez sklenené dno člna. O tých najmenších bude medzitým postarané v detskom klube.

Mauricius

 

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!