Obklopený krištáľovo čistým morom a nádhernou prírodnou scenériou sa neďaleko hlavného ostrova Bora Bora nachádza rezort Four Seasons Bora Bora. Ak si potrpíte na prvotriednu kvalitu služieb, máte radi špičkovú gastronómiu a chcete si jeden z najkrajších ostrovov planéty užiť naozaj do sýtosti, potom je Vaša voľba jasná!

Bora Bora

Ubytovanie

Rezort Four Seasons Bora Bora ponúka 100 luxusných vodných viliek v niekoľkých kategóriách, pričom je len na Vás, či uprednostníte výhľad na azúrovú lagúnu alebo mystickú horu Mount Otemanu. Rozloha viliek začína na 100 m², čo je dostatočný priestor pre tri dospelé osoby alebo rodičov s dvoma deťmi. Dvojspálňová vilka Herenui s plochou 200 m² je určená až pre šesť osôb. Niektoré vilky majú okrem terasy k dispozícii aj privátny bazén.

Bora Bora

Pre väčšie rodiny či náročnejších návštevníkov odporúčame vily pri pláži, ktoré majú dve, resp. tri spálne a rozlohu 200, resp. 300 m². Každá z týchto očarujúcich víl ma vlastnú tropickú záhradu, kde nájdete aj kokosové palmy či nádherné buganvílie.

Bora Bora

Gastronómia

V hoteli nájdete štyri vynikajúce reštaurácie, v ktorých si určite budete mať z čoho vyberať. V reštaurácii Tere Nui si okrem raňajok a obeda pochutnáte na rozmanitých večeriach, ktoré bývajú niektoré dni v týždni tematicky zamerané. V Sunset Restaurant & Bar s nádherným výhľadom na lagúnu okúsite chutné sushi a ázijskú kuchyňu, pričom tu nesmiete zabudnúť na výborné kokteily. Tradičnú polynézsku kuchyňu vrátane tej francúzskej nezabudnite vyskúšať v reštaurácii Arii Moana. K delikátnym pokrmom odporúčame objednať kvalitné víno, ktoré tu samozrejme nemôže chýbať. Pri hlavnom bazéne sa nachádza bar Faré Hoa, ktorý ponúka ľahšie pokrmy či osviežujúce nápoje.

V prípade, že máte chuť na opravdivú romantiku, personál Vám rád pripraví romantickú večeru na terase Vašej vilky, na pláži pri dych berúcom západe slnka či dokonca na vzdialenom súkromnom ostrovčeku. A my Vám garantujeme, že na takéto niečo len tak ľahko nezabudnete!

Bora Bora

Spa & Wellness

Hotelové kúpele kladú dôraz na prípravky z tradičných polynézskych ingrediencií, ako sú tamanu, kahaia či vanilka. Vyskúšať tu môžete taktiež polynézsku masáž. Okrem toho kúpele ponúkajú mnoho ďalších masáží, procedúr a terapií, vrátane tých na mieru šitých pre teenagerov.

Bora Bora

Aktivity

Vo Four Seasons Bora Bora si určite na svoje prídu športoví nadšenci. Nájdete tu mnoho rozmanitých športov a športovísk. Venovať sa tu môžete taktiež šnorchlovaniu a potápaniu. Mnohé aktivity okúsite v okúzľujúcej okolitej prírode, či už v tyrkysovej lagúne alebo na samotnom hornatom ostrove. Rezort má výborné podmienky pre deti a mládež, ktorá má pre svoje aktivity dokonca vyhradený vlastný ostrov. Myslí sa tu taktiež na biznismenov, ktorí tu nájdu kvalitné zázemie pre riešenie rôznych obchodných záležitostí.

Bora Bora

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!