Objavte čarovný ostrov Kuda Huraa a nechajte sa na ňom hýčkať v jednom z dvoch rezortov Four Seasons na Maldivách. Skôr menší rezort obklopený stále sa zelenajúcou flórou poskytuje prvotriedne podmienky ako pre dokonalý oddych zaistený aj skvelým kúpeľným komplexom, tak pre aktívne vyžitie či už napríklad s profesionálnymi inštruktormi surfovania alebo pri potápaní.

Maledivy

Ubytovanie

Bungalovy vo Four Seasons Kuda Huraa sú známe svojou tradičnou historickou architektúrou Maldív, navyše, šikovnými domácimi remeselníkmi boli konštruované. Luxus tunajších bungalovov si môžete vychutnať ako na pláži, tak nad blankytnou lagúnou na mori. Pre rodiny s deťmi sú vhodné rodinné bungalovy, ktoré majú tak ako ďalšie bungalovy na pláži bazén.

Maledivy

Pre väčšie rodiny alebo skupiny sú určené dvojspálňové suity alebo vily s rozlohou nad 170 m². Náročnejšie páry naopak môžu vyskúšať špeciálne vodné vilky na západnej alebo východnej strane ostrova.

Maledivy

Gastronómia

V rezorte sú Vám k dispozícii štyri špičkové reštaurácie. V Café Huraa si doprajete skvelé raňajky, večer sa tu môžete tešiť na lahodné pokrmy s príchuťou východnej a ázijskej kuchyne. Indická reštaurácia Baraabaru je zaujímavá svojou otvorenou kuchyňou, kde môžete pozorovať šikovných kuchárov pri svojej práci. Ak máte chuť na práve uloveného homára pripraveného na grile alebo kvalitný steak, odporúčame reštauráciu Kandu Grill, kde si navyše Vaše jedlo vychutnáte pri nádhernom výhľade na oceán. Ľahšie jedlá s príchuťou Talianska sú k dispozícii v reštaurácii Reef Club. A ak si chcete dopriať romantickú večeru pod hviezdami s Vašou polovičkou, personál Vám pripraví privátny stôl priamo pod nebom!

Maledivy

Spa & Wellness

Ničím nerušenú atmosféru hotelových kúpeľov znásobuje fakt, že sa nachádzajú na privátnom ostrovčeku pár minút plavby tradičnou maldivskou plachetnicou dhoni. Masáže, pleťové kúry alebo služby salóna krásy si doprajú dámy, páni ale aj Vaše ratolesti. Väčšinu procedúr si môžete vychutnať aj v súkromí Vášho bungalovu či vilky.

Maledivy

Aktivity

Špecialitou Four Seasons Kuda Huraa je obľúbená škola surfovania. Profesionálni lektori z Austrálie Vám dokonca zaistia jednodňové „safari za surfovaním“, čo inými slovami znamená bádanie za ideálnymi podmienkami pre túto aktivitu v hydropláne a následnú celodňovú nirvánu v jedných z najlepších vĺn Indického oceána.  Do tajov surfovania tu samozrejme ochotne zasvätia aj úplných začiatočníkov. Nemenej populárne potápanie si tu taktiež užijete do sýtosti, a je jedno, či sa chystáte pod hladinu po prvýkrát alebo ste si vysnívali potápanie so žralokmi, mantami obrovskými či chcete prebádať niektorý z vrakov v okolitých vodách. Množstvo ďalších vodných športov, tenisový kurt, posilňovňa či detský klub sú v rezorte samozrejmosťou.    

Maledivy

 

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!