Skvostný rezort Four Seasons Landaa Giraavaru sa nachádza na jednom z ostrovov v Baa Atoll patriaceho medzi biosférické rezervácie UNESCO. Rezort nádhernú prírodnú scenériu pozostávajúcu z nekonečných bielych pláží a tyrkysových vôd vôbec nenarúša, naopak, harmonicky ju dopĺňa možnosťami rôznych druhov ubytovania, kvalitných služieb a v neposlednom rade špičkovej gastronómie.

Maledivy

Ubytovanie

Rezort ponúka celkom 103 plážových či vodných viliek, bungalovov a špeciálnych suít. Všetky typy ubytovania sú k dispozícii ako na východnej, tak západnej strane ostrova a je len na Vás, či si radšej vychutnáte neopísateľný východ slnka lúčmi postupne zalievajúceho krásne modré vody Indického oceána alebo jeho dych berúci západ. Plážové bungalovy (rozloha 76 m²) s bazénom či vodné vilky (86 m²) poskytnú dostatok priestoru a súkromia pre zamilované páry. Rodiny si na svoje prídu hlavne v rodinných plážových vilách alebo bungalovoch s rozlohou od 164 m². Pre najnáročnejších sú pripravené špeciálne suity s dvoma spálňami.

Maledivy

Gastronómia

Štyri hotelové reštaurácie ponúkajú širokú paletu lahodných pokrmov rôznych svetových kuchýň. Zatiaľ čo v Café Landaa si pochutnáte najmä na ázijskej kuchyni, v reštaurácii Al Barakat to budú severoafrické špeciality. S výhľadom na nádhernú modrú lagúnu si v reštaurácii s príznačným názvom Blu vyberiete z talianskych pokrmov vrátane pravej talianskej zmrzliny. Ak dostanete chuť na kvalitný steak, odporúčame Fuego Grill situovaný priamo na krásnej piesočnatej pláži.

Maledivy

Chcete si dopriať romantickú večeru na malom odlúčenom ostrovčeku pri západe slnka len vo dvojici alebo priamo vo vašej vilke? Ani to nie je vo Four Seasons Landaa Giraavaru žiadny problém.

Maledivy

Spa & Wellness

Kúpeľný komplex rozprestierajúci sa na ploche takmer 1 hektár ponúka nepreberné množstvo procedúr. Vyhlásená tu je najmä ajurvédska medicína, ktorej sú venované tri pavilóny komplexu. Príjemnú masáž si však môžete dopriať aj v súkromí Vašej vilky či bungalovu.

Maledivy

Aktivity

Vďaka svojej polohe v biosférickej rezervácii UNESCO poskytuje rezort priam ideálne podmienky pre potápanie. Na svoje si prídu ako začiatočníci pod vedením skúsených lektorov, tak pokročilí. Medzi najväčšie zážitky patrí potápanie s mantami obrovskými. Morskí biológovia Vás v rámci tunajšieho Centra podmorského výskumu ochotne oboznámia s krásami fauny okolitých vôd. Športové vyžitie uspokojí centrum vodných športov, tenisový kurt či plne vybavená posilňovňa, lákadlom môže byť taktiež rybolov. Pre najmenších je k dispozícii detský klub Kuda Velaa. Okolité tyrkysové vody oceána si pri západe slnka môžete vychutnať tiež z jachty alebo typickej plachetnici dhoni.  

Maledivy    

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!