Four Seasons Resort at Anahita predstavuje luxusné útočisko v srdci Indického oceánu pre každého, kto hľadá romantiku, oddych pri golfe či nekonečné príležitosti pre dobrodružstvá na ostrove Maurícius. Komplex sa nachádza na východnom pobreží ostrova v Beau Champ vzdialeného 35 km od letiska. Patrí k nemu súkromný ostrov obklopený tromi plážami, ktorý je s pevninou prepojený dreveným mostom.

Mauricius

Ubytovanie

K dispozícii je dohromady 136 luxusných víl a rezidencií v priestrannom tropickom štýle a dizajne zvýrazňujúcom krásy okolia. Jednospálňové vily sú postavené v štyroch variáciách. Beach vily s priamym prístupom na pláž ponúkajú panoramatický výhľad na nádhernú lagúnu. Garden Pool vily sa nachádzajú na pevnine uprostred sviežich tropických záhrad s rybníkom. Ocean vily vás uchvátia podmanivým výhľadom na oceán. Kúzlo mangrových sadov lemujúcich pobrežie odkrývajú vily Mangrove Pool. Ak cestujete s početnejšou rodinou alebo priateľmi, môžete si vybrať niektorú z luxusných dvoj až šesť spálňových rezidencií situovaných na pevnine. Každá rezidencia má vlastný bazén, záhradu s veľkou terasou či vonkajšiu sprchu.

Mauricius

Gastronómia

Štyri reštaurácie a bar ponúkajú skutočné gurmánske zážitky. Vyberiete si z talianskej kuchyne reštaurácie Acquapazza alebo ochutnáte grilované špeciality v Beau Champ? Necháte sa zlákať medzinárodnou kuchyňou s výborným sushi v Le Club alebo uprednostníte jedlá z plodov mora v Bambou? Nech už je Váš výber akýkoľvek, môžete si na výborných jedlách pochutnať na romantickej terase priamo v lagúne alebo na pláži pri sviečkach. Ak by ste sa s delikatesami nechceli rozlúčiť ani po návrate z domov, môžete sa ich naučiť pripravovať v súkromných kuchárskych lekciách pod vedením skutočných majstrov.

Mauricius

Spa & wellness

Hotelové kúpele sú jedinečnou oázou pokoja a relaxácie.

Terapie ovplyvnené afro-indickou kultúrou sú rozmanité ako ostrov Maurícius samotný.

Aloe vera, kokosové mlieko či citrusové plody použité pri procedúrach a masážach sú čerstvo nazbierané z okolitých záhrad. Joga na pláži, sauny s ľadovými fontánami či meditačné tibetské rituály osviežia nielen Vaše telo.

Mauricius

Aktivity

Pýchou rezortu je 18 jamkové golfové ihrisko navrhnuté profesionálnym golfistom Erniem Elsom. Obklopené tyrkysovou lagúnou predstavuje skutočné majstrovské dielo a miestny golfový klub umožňuje zážitok pre všetkých hostí bez ohľadu na ich skúsenosti s týmto športom. Ak preferujete akčnejšie športy, paleta vodných aktivít je skutočne pestrá, od potápania cez vodné lyže až po windsurfing. K dispozícii sú aj tenisové kurty, bazény a fitnes centrum. Krásy rezortu môžete prebádať zo sedla bicykla alebo v člne so skleneným dnom. Deti ako aj teenageri majú o zábavu postarané v detských kluboch s bohatým programom. Knižnica a kultúrne centrum Vám zas umožnia doplniť si poznatky o miestnej kultúre a histórii. Rezort je takisto domovom štyroch vzácnych obrích suchozemských korytnačiek.

Mauricius

 

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!