Rezort sa nachádza pri jednej z najkrajších pláží Indického oceánu – Petite Anse. Ale nie je to len pláž, ktorou budete očarení. Každá z víl, ktoré sú situované v okolitých svahoch, ponúka priam dych berúci výhľad na Indický oceán. Ak k tomu pridáme prvotriednu kvalitu služieb, ktoré sú pre reťazec Four Seasons samozrejmosťou, Vaša nasledujúca dovolenková destinácia je jasná.

Seychely

Ubytovanie

Svojou rozlohou síce rezort nepatrí medzi najmenšie, nájdete tu však len 67 víl, tým pádom si budete užívať oveľa viac súkromia, na koľko ste zvyknutí. Najmenšie vily majú rozlohou 186 m² a ponúkajú dostatok priestoru pre dve alebo tri osoby, prípadne dvoch dospelých a dve deti. Rozmiestnené sú vo všetkých častiach rezortu, je teda na Vás, či chcete mať bližšie k pláži alebo uprednostníte okúzľujúci výhľad na oceán. Každá vila má súkromný bazén.

Dvojspálňové vily sa taktiež nachádzajú pri pláži či vyššie na svahu. Určené sú pre štyri dospelé osoby a dve deti a ich rozloha je 524 až 734 m². Trojspálňová vila Royal Suite pojme na 859 m² až 10 osôb a situovaná je len kúsok od pláže Petite Anse. Ultimátny luxus a priestor ponúkajú troj, štvor či dokonca päťspálňová rezidencia a to na až neskutočnej ploche 1 400 m².

Seychely

Gastronómia

V rezorte Four Seasons Seychelles sú dve reštaurácie – ZEZ a Kannel. V reštaurácii ZEZ si ráno pochutnáte na raňajkách podávaných formou bufetu, večer si tu nenechajte ujsť medzinárodnú kuchyňu či čerstvé ryby z okolitých vôd, a to všetko pri pohľade na okúzľujúci západ slnka. Reštaurácia Kannel, situovaná kúsok od pláže, sa okrem medzinárodnej špecializuje aj na tradičnú kreolskú kuchyňu. Ľahšie pokrmy či osviežujúce nápoje si môžete dopriať aj v dvoch hotelových baroch.

Seychely

Skvostný výhľad na západ slnka si užijete aj pri delikátnej romantickej večeri v súkromí na terase svojej vily či dokonca priamo na pláži, o to všetko sa tunajší personál veľmi rád postará.    

Seychely

Spa & Wellness

Hotelové kúpele nájdete v piatich oddelených pavilónoch. Stretnete sa tu s množstvom rozmanitých procedúr, od pleťových kúr po masáže či celotelové terapie. Zaujímavosťou sú nočné masáže, pri ktorých sa Vám naskytne prekrásny výhľad na lagúnu zaliatu mesačným svitom. Rezort myslí aj na deti, ktoré si môžu vybrať z ponuky pripravenej práve pre ne.

Seychely

Aktivity

Ako je v rezortoch Four Seasons zvykom, dbá sa aj tu na širokú paletu rôznorodých aktivít. Okrem tradične kvalitného športového zázemia, kde sa oplatí spomenúť plne vybavenú posilňovňu s úžasným výhľadom na Indický oceán, sú to ďalej rôzne výlety so sprievodcom či škola kreolskej kuchyne. Zaujímavou aktivitou je možnosť vyrobiť si svoju vlastnú pohľadnicu pod dozorom známeho lokálneho umelca Nigela Henriho. Deti si prídu na svoje v obľúbenom detskom klube pod dozorom vyškolených lektorov.

Seychely

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!