Rezort Frégate Island Private – to je 17 super luxusných víl na ostrove s rozlohou niečo vyše 2 km². Nájdete tu sedem pláží, pričom jedna z nich, Anse Victorin, je považovaná za vôbec jednu z najkrajších na svete. Majitelia ostrova veľmi starostlivo pristupujú k ochrane a rehabilitácii vzácnych druhov zvierat, takže sa tu stretnete s ohrozenými korytnačkami obrovskými či viac ako 100 druhmi vtákov.

Seychely

Ubytovanie

Na ostrove na Vás čaká 16 víl, z ktorých každá má k dispozícii privátny bazén. Jednospálňové vily majú rozlohu 400 až 430 m² a ponúkajú dostatok komfortu pre dvoch dospelých s dvoma deťmi. Dvojspálňové vily sú vhodné pre štyri dospelé osoby a dve deti a majú celkovú plochu 570 až 700 m². Nakoniec, jedna vila má samostatný priestor pre masáže a procedúry a rozťahovať sa tu môžete na 700 m². Všetky vily majú dve kúpeľne, pričom v každej sa nachádza vonkajšia sprcha. Každá vila má taktiež k dispozícii vlastné „buggy“ pre prepravu po ostrove.

Seychely

Na „streche“ ostrova, na vrchole kopca, sa nachádza Banyan Real Estate – komplex piatich budov, v ktorom sa o Vás postarajú ako o naozajstných kráľov. Veď po ruke budete mať vlastný personál či šéfkuchára. K tomu pridajte očarujúci výhľad na Indický oceán, pláže ostrova či okolitú tropickú vegetáciu.

Gastronómia

Šéfkuchári na ostrove pripravujú pokrmy z tých najlahodnejších ingrediencií. Viacero z nich pochádza so samotného ostrova, najmä rozmanité druhy zeleniny, ovocia a byliniek. Každý deň k tomu rybári na ostrov privážajú čerstvé ryby. Všeobecne si vo Frégate Island Private pochutnáte na pokrmoch inšpirovaných kreolskou a medzinárodnou kuchyňou.

Seychely

Rezort dáva dôraz takisto na atmosféru Vašich kulinárskych zážitkov. Lahodné pokrmy či exotické kokteily si tu môžete vychutnať kdekoľvek – na vrchole ostrova vo výške 125 m.n.m., na krásnych plážach, medzi stromami či na lodi unášajúcej Vás vodami Indického oceána. Osobný komorník Vám akékoľvek jedlo pripraví aj v priestoroch Vašej vily.

Seychely

Spa & Wellness

Nad útesom ostrova sú situované hotelové kúpele Rock Spa. Vybrať si môžete z množstva procedúr a terapií, pričom dôraz sa tu dáva na ajurvédsku medicínu. Pred tým, než sa necháte hýčkať príjemnými masážami či kúpeľmi, na Vás čaká individuálna konzultácia o Vašich preferenciách s terapeutom.

Seychely

Aktivity

Okrem spomínaných nádherných pláží si na ostrove užijete vody Indického oceána aj prostredníctvom viacerých vodných športov. Úžasnú faunu a flóru ostrova preskúmate na bicykli alebo peši, k dispozícii je ochranca prírody ostrova, ktorý Vás môže sprevádzať. Na obľúbenú tradičnú rybačku máte možnosť vyraziť s lokálnym seychelským rybárom. Rezort Vám taktiež pripraví výlety na okolité ostrovy presne podľa Vašich požiadaviek. Pre deti je pripravený detský klub s množstvom aktivít a lektorov.

Seychely

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!