Ak snívate o mieste, ktoré Vás dostane do kolien vďaka spektakulárnemu výhľadu, tak vedzte, že rezort Jade Mountain na ostrove Svätá Lucia týmto miestom bezpochyby je. Vaša suita síce bude postrádať štvrtú stenu, tú však viac než plnohodnotne nahradia bazén a výhľad na majestátne hory Piti a Gros Piton.

Svata Lucia

Ubytovanie

V Jade Mountain máte na výber z 24 suít, z ktorých má každá k dispozícii vlastný bazén a rozlohu od 130 do 185 m². Suity sú rozdelené do štyroch kategórií – Star, Moon, Sun a Galaxy. Každá má jedinečnú architektúru, nádherný lokálne ručne vyrobený nábytok, vysoký strop a samozrejme bazén s neskutočným výhľadom na hory Pitons. V rezorte sa nachádzajú ešte suity kategórie Sky, ktoré sú situované v najnižšej časti rezortu, a ktoré namiesto bazénu poskytnú vírivku.

V rezorte sa dbá na kľud a pokojnú atmosféru, takže sa tu nestretnete s telefónmi či televíziou, wi-fi pripojenie vo Vašej suite Vám bude zabezpečené až na Vaše prípadné požiadanie.

Svata Lucia

Gastronómia

Rezort ponúka len jednu reštauráciu, ničmenej, nájdete tu všetko, po čom Vaše chuťové poháriky túžia. Jade Mountain Club je totiž známa a oceňovaná reštaurácia, s ospevovanou kuchyňou a pod vedením šéfkuchára Allena Sussera. Ten sa rád hrá s variáciou ingrediencií, vrátane tých tropických, na druhej strane si potrpí na ich jednoduchosti a čerstvosti. Pripravované pokrmy sa počas roka líšia aj v závislosti na sezónnosti potravín. Raňajky, obedy a večere si naviac doprajete vo vrchnej časti rezortu, pri bazéne, kde na Vás čaká okúzľujúci výhľad. Vašu večeru Vám naviac občas spestrí lokálny jazzový muzikant či gitarista na akustike.

Svata Lucia

Vaše jedlo určite vyskúšajte aj v súkromí Vášho vlastného útočiska. Zážitkom je taktiež privátna večera na terase The Celestial Terrace, ktorá sa nachádza nad reštauráciou, na samotnom vrchu rezortu. Tunajší západ slnka a následná hviezdami posiata obloha sa slovami snáď ani nedá opísať. Hosťom rezortu je taktiež k dispozícii každá z reštaurácií susedného sesterského rezortu Anse Chastanet, ktorý sa nachádza pod rezortom Jade Mountain.

Svata Lucia

Spa & wellness

Harmóniu navodzujúce procedúry za prítomnosti okúzľujúceho výhľadu si môžete dopriať v hotelových kúpeľoch Kai en Ciel, v súkromí Vašej suity či v kúpeľoch Kai Belté patriacich sesterskému rezortu Anse Chastanet. V ponuke kúpeľov nechýbajú ani ajurvédske či holistické procedúry.

Svata Lucia

Aktivity

Ak Vás náhodou omrzí výhľad z Vašej suity či terasy Celestial, vyrazte si užiť karibské more. Súčasťou sesterského rezortu Anse Chastanet sú dve nádherné biele jemné pláže, ku ktorým máte samozrejme prístup. More je plné života, a tak je toto miesto vhodné aj pre šnorchlovanie a potápanie. Ďalej nechýbajú viaceré športy a športoviská, výlety po ostrove či možnosti ako rybolov alebo plavba na katamaráne.

Svata Lucia

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!