Ladera – to je jednoducho rozprávkový rezort v rozprávkovej krajine. Umiestnený pri majestátnych horách Piti a Gros Piton a s dych berúcim výhľadom na Karibské more. Ak prijmete fakt, že namiesto štvrtej steny na Vašej suite na Vás čaká jeden z najfascinujúcejších výhľadov v celom Karibiku, a potrpíte si na špičkovej gastronómii a prvotriednych službách, rezort Ladera je nepochybne tá pravá adresa.

Svata Lucia

Ubytovanie

Rezort ponúka na výber celkovo 32 suít a dve luxusné vily. Všetky suity majú k dispozícii bazén a výhľad na hory Pitons, údolie Soufrière a samozrejme Karibské more. Aj keď všetky suity postrádajú štvrtú stenu, aby tak umocnili okolitú prírodnú scenériu, poskytujú dostatok súkromia a komfortu. Suity sú vybudované v niekoľkých kategóriách, ich rozloha je od 75 do 220 m². Rezort Ladera je známy svojou tradičnou eco architektúrou, využívajúcou tradičné karibské materiály. Pre najnáročnejších cestovateľov sú určené luxusné vily The Owner’s Cottage a Le Petite Fleur.

Svata Lucia Svata Lucia

Gastronómia

V rezorte nájdete jednu z najvychytenejších reštaurácií v celom Karibiku. Dasheene Restaurant and Bar Vás unesie nielen svojou špičkovou a inovatívnou gastronómiou, ale aj okúzľujúcim výhľadom na okolité prírodné krásy z otvorenej terasy. Šéfkuchár Nigel Mitchel dáva obzvlášť dôraz na kvalitu a čerstvosť ingrediencií, ktoré poväčšine pochádzajú od lokálnych farmárov. V reštaurácii na Vás čakajú okrem iného aj tradičné pokrmy ostrova Svätá Lucia ako kokosová polievka, jahňací šalát či pražené mušle. Samozrejme, pred alebo po chutnej večeri si nezabudnite dopriať skvelý kokteil v susednom bare.

Svata Lucia

Spa & wellness

Kúpele v rezorte Ladera ponúkajú zázemie v štyroch kúpeľných miestnostiach. Druhy procedúr, ktoré sa Vám tu dostanú, pramenia z vulkanického pôvodu ostrova a okolitého dažďového pralesa. Svoju masáž si máte možnosť vychutnať nielen v zázemí kúpeľov, ale aj v súkromí svojej vlastnej suity či na súkromnej terase s výhľadom na Piti a Gros Piton.

Svata Lucia

Aktivity

Ladera Resort rovnako ako samotný ostrov Svätá Lucia ponúkajú desiatky možností a aktivít. Medzi najobľúbenejšie medzi návštevníkmi rezortu patria výstupy na Piti a Gros Piton, rybacie trhy v neďalekej dedinke Anse La Raye, návšteva miest Soufriére či Castries alebo romantické plavby Karibským morom. V samotnom rezorte na Vás ďalej čakajú kuchárska show, barmanské lekcie či živá hudba v reštaurácii Dasheene.

Svata Lucia

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!