Luxusný rezort MAIA sa nedá nazvať inak ako oáza pokoja a relaxácie. V prekrásnych záhradách pri pláži Anse Louis sa totiž na 12 hektároch nachádza len 30 víl. Ak si chcete dokonale oddýchnuť od každodenného zhonu a civilizácie, pričom budete mať neustále po ruke osobného komorníka, MAIA Luxury Resort & Spa je na to jedno z najvhodnejších miest v Indickom oceáne.

Seychely

Ubytovanie

Každá z tridsiatich víl má rozlohu 250 m² a vlastný bazén. Štyri kategórie víl sa odlišujú umiestnením v rámci komplexu. Vily Ocean Front ponúkajú priamy vstup na pláž a majú taktiež vlastnú záhradu, vhodné sú hlavne pre rodiny s deťmi. Na svahu sa nachádzajú vily Ocean Panoramic, ktoré ponúkajú nádherný výhľad na pláž Anse Louis a lagúnu Anse Boileau a na svoje si v nich prídu hlavne zamilované páry. Vo svahu sú situované aj vily Ocean View, z ktorých to budete mať blízko do reštaurácie.

Seychely

Spomedzi víl najviac vyčnieva kategória Maia Signature Villas, ktoré ponúkajú absolútne súkromie s neopakovateľným výhľadom na Indický oceán. Rozmaznávať Vás tu začnú hneď po príchode, čakať na Vás bude fľaša šampanského, každý deň potom napr. čerstvé noviny podľa Vášho výberu. 

Gastronómia

Vzhľadom na nízky počet návštevníkov sa v rezorte nachádza len jedna reštaurácia nazývaná Tec – Tec. Stretnete sa tu so špičkovou stredomorskou kuchyňou s ázijskými a tradičnými kreolskými príchuťami. Šéfkuchári Vám okrem toho radi pripravia jedlo podľa Vašej chuti. Neďaleko hotelového bazéna je umiestnený The Sunset Pool Bar, kde si pochutnáte na ľahších pokrmoch a výborných kokteiloch.

Seychely

Ak si chcete dopriať vybrané kulinárske špeciality v pohodlí terasy Vašej vily, osobný komorník sa o to rád postará. To isté platí v prípade, ak máte chuť na romantickú večeru na pláži.  

Seychely

Spa & Wellness

V troch pavilónoch Vás terapeuti budú doslova hýčkať. Tunajší maséri absolvujú masérske kurzy na Bali a poskytnú Vám masáž ušitú priamo pre Vás. Dopriať si tu môžete ďalšie procedúry či terapie, vrátane kurzov jogy a qi gong. 

Seychely

Aktivity

Pravdepodobne najobľúbenejšou aktivitou v rezorte je oddychovanie na krásnej pláži Anse Louis. Praktikovať tu ďalej možno mnoho vodných športov, avšak nie tých motorizovaných, pretože tie by narúšali ticho a pokoj rezortu. Vyskúšať môžete taktiež šnorchlovanie, potápanie či obľúbené rybárčenie. V prípade, ak chcete detailnejšie spoznať ostrov či okolité ostrovy, v MAIA Vám pripravia výlet na mieru, a to dokonca helikoptérou. Nudiť sa tú nebudú ani deti či dospievajúci, aj pre nich je pripravených mnoho zaujímavých aktivít pod dohľadom lektorov.  

 

Seychely

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!