Tento rozlohou neveľký vilový rezort je jediný svojho druhu na ostrove. Rozmazná Vás honosnosťou svojich súkromných víl zasadených do rozprávkovej kulisy Indického oceánu. Rezort Maradiva je synonymom elegancie a definuje štandardy najvyššieho luxusu. Nachádza sa v okolí Tamarin Bay, uprostred tropických záhrad, priamo pri piesočnatej pláži na západnom pobreží ostrova.

Rezort čerpá zo svojho indického dedičstva a inšpiruje sa nezameniteľným šarmom a prvkami miestnej architektúry.

Veľká pozornosť je venovaná aj tomu najmenšiemu detailu, takže bezchybná starostlivosť o hostí je prioritou.

Mauricius

Ubytovanie

Rezort je navrhnutý tak, aby vyhovoval náročným požiadavkám tých, ktorí hľadajú totálne súkromie a odpočinok v diskrétnom prepychu. Je preto ideálnym romantickým úkrytom pre zamilované páry. Pozostáva zo 65 víl rozdelených do piatich kategórií. Každá z nich je útulne zasadená v nádhernej prírode pozdĺž pobrežia. Niektoré sa pýšia výhľadom na oceán, iné očaria bujnými záhradami –  každá z nich však poteší privátnym bazénom. Rozloha jednotlivých víl sa pohybuje od 163 m² až do 345 m².

Mauricius

Gastronómia

Potešte svoje chuťové poháriky v jednej z dvoch reštaurácií. Reštaurácia Coast2Coast servíruje pokrmy z medzinárodnej, maurícijskej a stredomorskej kuchyne. Z otvorenej terasy sa môžete kochať nádherným výhľadom na lagúnu. Na indické dobroty sa môžete tešiť v špecializovanej reštaurácii Cilantro, v ktorej Vám spríjemní stolovanie živá inštrumentálna hudba. Zo samotného názvu reštaurácie vyplýva, že tajnou ingredienciou miestnych kulinárskych majstrov je koriander.

Mauricius

Skutočnou atrakciou je však Teppanyaki pult s interaktívnou živou kuchárskou šou. Breakers Bar na pláži v blízkosti bazénu je ideálnym miestom na drink pri západe slnka a ponúka ľahké jedlá a širokú kolekciu vín a kokteilov.

Mauricius

Spa & wellness

V srdci samotného rezortu sa nachádza skutočná oáza pokoja a oddychu. Miestne kúpele sú silne ovplyvnené indickou filozofiou v zmysle dizajnu aj ponúkaných služieb. Nechajte sa teda uniesť do sveta dokonalej harmónie a vyskúšajte špecifické terapie vrátane procedúr z učenia ajurvédy. Okrem fínskej či parnej sauny a relaxačného bazénu s jacuzzi sa môžete odreagovať v štúdiu jogy alebo v posilňovni.

Mauricius

Aktivity

Či už sa rozhodnete prijať výzvu a vyskúšať si niektorý z vodných športov, alebo sa viac zabavíte pri suchozemských aktivitách, nudiť sa rozhodne nebudete. Západné pobrežie ostrova najlepšie preskúmate na luxusnom katamaráne. Exkluzívnym zážitkom je plávanie s delfínmi v kryštálovo čistých vodách neďaleko rezortu. Milovníci akčného rybárčenia sa môžu vydať na lov vybavení tým najlepším náčiním. Potápanie, golfový kurz, závody koní či výlet do exotickej prírodnej rezervácie, to všetko sú silné lákadlá blízkeho okolia.

Mauricius

 

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!