Mesto Marbella sa nachádza približne na pol ceste medzi Malagou a Gibraltárom a v súčasnosti to je rozhodne najprestížnejšia adresa na Costa del Sol. V posledných desaťročiach sa stala synonymom luxusu a elegancie, ale zároveň stále ponúka krásy a históriu starého mesta, jeho krivolakých uličiek a námestí. Obľúbený prívlastok St. Tropez Španielska je tak určite na mieste. A ak raz budete plánovať návštevu Marbelly, pobyt v jednom z týchto dvoch rezortov je povinnosťou.

Marbella Club Hotel, Golf Resort & Spa

Tento plážový butikový rezort nájdete na prominentnej adrese medzi Puerto Banús a mestečkom Marbella. Do módnych butikov a tradičných reštaurácií sa dostanete 15 minútovou vychádzkou pozdĺž pobrežia. Opačným smerom na Vás čaká palmová promenáda tiahnuca sa k prístavu plnému obdivuhodných jácht a životom prekypujúcich barov. Matka príroda doslova požehnala túto časť Andalúzie subtropickými záhradami, neúnavnými lúčmi slnka a zamatovým pieskom.

Marbella Club

35 elegantných izieb a 80 suít je rozmiestnených v rozkvitnutých záhradách voňajúcich jazmínom, oživených švitorením exotických vtákov. Výhľad do zelene či na rozprávkovo modré more si môžete vychutnať zo zariadených vonkajších terás. Nablýskané mramorové spálne sú prispôsobené pre dve osoby. Pre početnejšie osadenstvo je prichystaných 14 luxusných víl v architektonickom štýle klasickej Andalúzie. Vily pozostávajú z dvoch, troch alebo piatich spální. Niektoré disponujú privátnou záhradou, iné zas súkromným bazénom alebo štýlovou kuchyňou. Dominantou rezortu je majestátna Villa del Mar – palác so šiestimi spálňami a deviatimi kúpeľňami vystavaný na 6 200 m².

Marbella Club

Exotické príchute a najkvalitnejšie prísady sú základom kuchyne talentovaného šéfkuchára Juana Gálveza, ktorý sa postará o Vaše gastronomické dobrodružstvo. Či už si vyberiete z tradičných špecialít z kráľovstva grilovaných pokrmov alebo sa vrhnete na pochúťky z čerstvých darov mora. Máte z čoho vyberať, hostí láka totiž dovedna až osem reštaurácií, barov a kaviarní.

Marbella

Pocíťte na vlastnej koži blahodarné regeneračné účinky mora v priestranných kúpeľoch Thalasso. Prípadne zredukujte stres a nakopnite imunitný systém v niektorej z 12 liečebných miestností, vo fínskej saune alebo tureckých kúpeľoch. Špeciálne relaxačné programy plné ozdravných procedúr obnovia Vašu duševnú pohodu a uvoľnia napätie z Vášho tela, takže si budete môcť naplno užiť dovolenku snov.

Marbella

18-jamkové golfové ihrisko sa nachádza iba 20 minút od hotela uprostred nádhernej prírodnej scenérie v srdci Costa del Sol. Hosťom je k dispozícii taktiež legendárny tenisový areál v Puente Romano. Samozrejmosťou je fitness centrum. Rajom pre milovníkov koní je špičkový jazdecký klub s vlastnými stajňami. Tí, čo pred zvieratami preferujú rastliny, sa zas nechajú okúzliť botanickými záhradami plnými farebného ovocia a jemných vôní. Ich architektom bol princ Alfonso von Hohenlohe, ktorý sem priniesol množstvo exotických druhov zo svojich ciest okolo sveta.

Marbella Club

Puente Romano Marbella

Luxusný plážový rezort Puente Romano bol navrhnutý tak, aby zachytil krásy a osobitý šarm typickej španielskej dedinky na pobreží Andalúzie. Toto honosné sídlo je bránou do sveta relaxu za sprievodu jemného morského vánku Stredozemného mora a bledomodrého neba Costa del Sol. Nachádza sa v predhorí Sierry Blanca, neďaleko Puerta Banus, a je jednou z najexkluzívnejších adries v celom Španielsku.

Marbella Puente Romano

Autentický zážitok z ubytovania v andalúzskej dedinke nájdete v jednej z 266 ubytovacích možností rozdelených do 27 domov o troch poschodiach, zasadených na 55 tisícoch štvorcových metrov čarovných záhrad. Luxusné suity, izby či top suity Grand boli skonštruované a vybavené za jediným účelom – ponúknuť hosťom súkromie a komfort pri ich pobyte v plážovom rezorte z ríše snov. V rezorte sa Vás čaká taktiež nespočet možností ubytovania z kategórie „family-friendly“, napríklad suity Penthouse s tromi spálňami, dvomi obývačkami a výhľadom na azúrové more.

Marbella Puente Romano

Na výber je až osem rozdielnych reštaurácií, v ktorých si môžete vychutnať pokrmy zo všetkých kútov sveta. Každý z týchto gastronomických svätostánkov ponúka starostlivo prepracované chody, ktoré sú mixom vášne, zaujatia a túžby prekvapiť hostí nezabudnuteľným gurmánskym zážitkom. Pozdĺž legendárneho rímskeho mosta z prvého storočia sa rozprestiera nádvorie plné reštaurácií hrajúcich vôňami rozmanitých svetových kuchýň, vrátane reštaurácie Daniho Garcíu ovenčenej dvomi hviezdami Michelin či obľúbenej reštaurácie Nobu.

Marbella Puente Romano

Počas pobytu môžu hostia využiť k uvoľneniu napätia vo svojich svaloch aj myšlienkach procedúry v kúpeľoch svetového mena Six Senses Spa. K dispozícii je taktiež sauna a turecké kúpele. Nazbieraný stres zas ľahko vypudíte pri cvičeniach jogy alebo pilates. To všetko v príjemnom modernom prostredí a za asistencie vysoko profesionálneho personálu.

Marbella Puente Romano

Od polovičky apríla až do októbra prebieha sezóna vodných športov. Prvotriedna lokalita rezortu s priamym prístupom na pláž a takmer sedem kilometrov dlhou promenádou je rajom pre milovníkov behania, plávania či plážových športov. Stredozemné more Vám taktiež umožní objaviť krásy tradičného rybárskeho umenia pri love červených tuniakov. Iba 20 minút cesty autom je vzdialený Marbella Club Golf Resort, ktorého 18-jamkové ihrisko ponúka nádherný výhľad na more, africké pobrežie a neďaleký Gibraltár. Vyhlásený miestny tenisový klub je snom každého milovníka bieleho športu. Deti si prídu na svoje v detskom klube a pre milovníkov fauny bude pohladením na duši už len samotný pobyt v botanických záhradách rezortu.

Marbella Puente Romano

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!