One&Only Le Saint Géran je dlhodobo overenou voľbou pre náročných hostí, ktorí hľadajú maximálne pohodlie a súkromie. Nachádza sa na východnom pobreží Maurícia na súkromnom polostrove v okolí Belle Mare, vzdialenom 65 km od letiska. Či už ste dvojica alebo rodina s deťmi, strieborno-biele piesočnaté pláže a nespočetné kokosové palmy si Vás zaručene podmania. Zatiaľ čo otvorené more a útesom chránená strana polostrova je ideálnym miestom pre kúpanie a oddych, lagúna je venovaná rozmanitým vodným športom.

Rezort sa nachádza neďaleko vraku lode Le Saint Géran, zvečneného v románe Paul et Virginie.

Mauricius

Ubytovanie

Každá zo 166 suít je zariadená v štýle spájajúcom vyberaný vkus, honosnosť a priestrannosť. Všetky majú k dispozícii súkromný balkón alebo terasu s výhľadom na oceán alebo do zátoky a zadný vchod do tropickej záhrady. Jednotlivé suity sa líšia svojou polohou a rozlohou, ktorá sa pohybuje od 65 do 189 m². Maximálna kapacita predstavuje troch dospelých alebo dvoch dospelých a dve deti do 12 rokov.

Pre najnáročnejších hostí je k dispozícii dvojizbová vila so súkromným bazénom, kuchárom a služobníctvom, ktorá poteší okrem svojej rozlohy 622 m² aj maximálnym súkromím vďaka svojej polohe v pokojnej časti rezortu.

Mauricius

Gastronómia

Stolovanie v rezorte nasýti všetky Vaše zmysly. Steakhouse PRIME vás okrem lahodných steakov naláka na morské plody či lahodné dezerty. La Terrasse zaujme výberom z miestnej a medzinárodnej kuchyne. Vrcholným gurmánskym zážitkom sú kreatívne variácie tradičných indických jedál v Rasoi by Vineet. Tajomstvami indickej kuchyne Vás v nej prevedie šéfkuchár s michelinskou hviezdou Vineet Bhatia. O osvieženie sa postarajú dva bary a vínna pivnica s výberom vín z 240 viníc z celého sveta.

Mauricius

Spa & wellness

One&Only Spa je pokojným svätostánkom s vlastným vyhrievaným bazénom, relaxačným centrom s parným kúpeľom či saunou, v ktorom sa môžete nerušene oddávať masážam, vodoliečbe či bylinným zábalom. Kvalifikovaný personál sa postará o Vašu pohodu a komplexné služby rozmaznajú Vaše telo, myseľ aj ducha.

Mauricius

Aktivity

K rezortu patrí 9-jamkové golfové ihrisko navrhnuté profesionálom Garym Playerom a päť osvetlených tenisových kurtov. Kobaltovo modrá lagúna je ideálnym miestom nielen pre plávanie a potápanie, ale je centrom viacerých vodných športov. Či už ste milovníkom windsurfingu, vodného lyžovania, kite surfingu alebo si najlepšie oddýchnete pri rybárčení, z ponuky centra vodných športov TerrOcean si svoj zážitok vyberie každý. Pre deti sú na plávanie špeciálne upravené miesta na pláži a o ich zábavu sa postará klub KidsOnly. Z lokálnych atrakcií nesmieme zabudnúť na rozľahlú botanickú záhradu či interaktívnu prehliadku zrekonštruovanej továrne na cukrovú trstinu. Neďaleký Chamarel sa pýši nádherným vodopádom a pieskom v siedmich rôznych farbách, ktorý je zaujímavou geologickou atrakciou.

Mauricius

 

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!