Tento rezort je vskutku očarujúce miesto, kde zažijete pravú arabskú kultúru. Zložité oblúky, kopule a veže rozprestierajúce sa na zelenom nádvorí s farebnými záhradami – to je One&Only Royal Mirage, jeden z najštýlovejších dubajských rezortov. Nachádza sa na súkromnej pláži s výhľadom na polostrov Palm Jumeirah.

Dubaj Dubaj

Ubytovanie

Luxusný rezort sa skladá z troch častí: The Palace, Arabian Court a Residence & Spa. The Palace je hlavná časť hotelu umiestnená medzi rozmanitými záhradami. K dispozícii sú elegantné izby s arabskými prvkami. Dokonalý komfort poskytujú dva Royal suity s rozlohou 325 m2.

Nádhernou architektúrou vás uchváti Arabian Court, ktorý vytvára dokonalú symetriu pomedzi bujnými záhradami a vodnými fontánami. V ponuke je 162 izieb s rozlohou 50 m2 a osem suitov s rozlohou 125 m2. Dva Prince suity s plochou 145 m2 sú umiestnené na najvrchnejšom štvrtom poschodí s výhľadom na vonkajšiu terasu.

Dubaj

Residence & Spa je intímne miesto s knižnicou, vlastným bazénom a skvelým prístupom na pláž. K dispozícii je 32 izieb s rozlohou 58m2, suity sa pohybujú od 85 m2 po 118 m2. Elegantná záhradná vila s rozlohou 300 m2 ponúka pohodlie a komfort pre najnáročnejších.

Gastronómia

Šéfkuchári Vám vo One&Only Royal Mirage pripravia kulinársky zážitok v štýle klasickej kuchyne Stredomoria, Maroka či Blízkeho východu. V časti The Palace sa nechajte očariť jednou zo štyroch reštaurácií. Olives pre chuť pravého Stredozemia, Tagine pre skutočný marocký zážitok, Celebrities s ponukou jedál medzinárodnej kuchyne, alebo Beach Bar & Grill. Nevynechajte ani návštevu veľkolepého nočného klubu Kasbar.

Arabian Court ponúka tri reštaurácie. The Rotisserie, kde si doprajete osobité pokrmy počas celého dňa. Živú indo-európsku kuchyňu ochutnajte v reštaurácii Nina, ázijskú zase v Eauzone.

V Residence & Spa sa nachádza elegantná jedáleň, kde sa podávajú raňajky, obedy aj večere.

Dubaj

Spa & Wellness

Miestne kúpele v časti Residence & Spa ponúkajú množstvo masáži a príjemných procedúr. Tradičný orientálny Hammam je pravým miestom na rozvoj krásy a pohody. Parné kúpele a jacuzzi sú taktiež neodmysliteľnou súčasťou.

Dubaj

Aktivity

Rezort sa nachádza v blízkosti niekoľkých špičkových golfových ihrísk. Pokiaľ vás láka potápanie, púštne safari, jazda na koni a ťave, alebo iné výlety, personál rezortu Vám ich ochotne zabezpečí na mieru. Nekonečnú zábavu pre deti zase zabezpečí detský klub KidsOnly.

Dubaj

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!