Legendárny rezort Rosewood Little Dix Bay sa nachádza na treťom najväčšom ostrove Britských Panenských ostrovov – Virgin Gorda. Virgin Gorda, na rozdiel od väčšiny karibských ostrovov, zatiaľ nezasiahla vlna silnej komercializácie a tak sa na tomto neveľkom ostrove (rozloha 21 km²) môžete cítiť takmer ako v roku 1493, keď ho objavil sám Krištof Kolumbus. A práve v tomto prostredí na Vás čaká vyhlásený a ospevovaný rezort reťazca Rosewood.

Britske Panenske ostrovy Britske Panenske ostrovy

Ubytovanie

V Rosewood Little Dix Bay na Vás čaká presne 100 izieb, suít a víl. Situované sú neďaleko nádhernej, takmer kilometer dlhej pláže, naviac obklopené bohatými záhradami. Izby sú vo variáciách Ocean View Room, Ocean Cottage, Deluxe Cottage a Beach Front Cottage a poskytujú priestor od 40 do 75 m². Priestrannejšie a komfortnejšie suity sú na výber z Rosewood Junior Suite, One bedroom Suite a Tree House Suite, a okrem iného Vás prekvapia romantickou vonkajšou sprchou. Pre najnáročnejších návštevníkov a väčšie skupiny sú pripravené Beach Houses (dvoj a trojspálňové) a luxusné Little Dix Bay Villas v prevedení s tromi alebo štyrmi spálňami.

Britske Panenske ostrovy

Gastronómia

Váš pobyt v Rosewood Little Dix Bay bude nepochybne aj gastronomickým zážitkom a festivalom chutí. Čakajú na Vás tri špičkové reštaurácie a jeden bar. Hlavnou reštauráciou je Pavilion, raňajky, obedy a večere tu sú inšpirované najmä medzinárodnou kuchyňou. Počas sladkého opaľovania a leňošenia na pláži je po ruke Beach Grill, kde si pochutnáte na ľahších jedlách, pizze či burgeroch. Kulinárske dobrodružstvo na Vás čaká počas večere v reštaurácii Sugar Mill, ktorá Vás nadchne autentickou kuchyňou a vychutnať si tu môžete napríklad vlastnoručne uloveného homára.

Britske Panenske ostrovy

Spa & wellness

Hotelové kúpele s názvom Sense, A Rosewood Spa Vás uchvátia už len samotnou polohou – nachádzajú sa na menšom útese a ponúkajú neskutočný výhľad na Karibské more a okolitú scenériu. Naviac, čakajú tu na Vás doslova luxusné kúry a procedúry, mnohé pritom využívajú lokálne výrobky a ingrediencie ako kozie mlieko či med.

Britske Panenske ostrovy

Aktivity

V rezorte, resp. na samotnom ostrove Virgin Gorda sa určite nebudete nudiť. Pokiaľ Vás aj omrzí pláž pred Vašou vilou, čaká Vás ďalších sedem skvostných pláží v neďalekom okolí, na ktoré Vás personál ochotne nechá na Vašu žiadosť dopraviť. Ďalej budete mať k dispozícii mnohé vodné a iné športy, spomedzi nich stojí za zmienku tenis. Veď nájdete tu sedem kurtov a rezort je okrem iného vyhlásený aj kempami tenisových legiend. Zaujímavé túry a výlety máte možnosť podniknúť aj po ostrove Virgin Gorda alebo okolitých ostrovoch. Nudiť sa určite nebudú ani deti, detský klub Rose Buds má pre ne pripravený program od rána do večera.

Britske Panenske ostrovy

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!