Absolútne prvotriedny rezort zo siete Beachcomber sa nachádza na severnom pobreží ostrova, vzdialený iba pár minút chôdze od kaviarní, obchodov a reštaurácií malej dedinky Grand Bay.

Kombinuje v sebe tradičnú maurícijskú pohostinnosť s medzinárodnými štandardmi luxusu.

Rozprestiera sa na nádhernej bielej piesočnatej pláži a v celej lokalite je pre návštevníkov skutočným pojmom. Už dlhodobo si totiž zachováva svoju unikátnu atmosféru, prirodzený šarm a nadčasovú eleganciu. Letisko je vzdialené 75 km, rezort disponuje vlastným heliportom.

Mauricius

Ubytovanie

Pre hostí je pripravených celkovo 69 suít, ktoré sú rozdelené do deviatich kategórií. Každá jedna z nich disponuje výhľadom na more. Rôzne možnosti ich prepojenia umožňujú ubytovať aj početnejšie rodiny. Na výber sú suity Junior (rozloha 55 m²), Tropical (70 m²), Ocean (110 m²), Garden (115 m²), Palm (85 m²), Senior (103 m²), Penthouse (122 m²) a Presidential (178 m²). Vlajkovou loďou rezortu je suita Royal (300 m²), ktorá je stelesnením luxusu a pohodlia a stala sa už takmer legendou. Súkromný bazén, gazebo priam ideálne pre romantické večere pri sviečkach a priamy prístup na pláž sú garanciou ubytovania z kategórie „raz za život“.

Mauricius

Gastronómia

Royal Palm je domovom troch reštaurácií, ktoré sú dobre známe gurmánom z celého sveta. Nevšedné kulinárske zážitky garantuje francúzsky šéfkuchár Michel de Mattéis ovenčený Michelinskou hviezdou.

Mauricius

La Goélette ponúka pokrmy z miestnej aj medzinárodnej kuchyne. La Brezza je talianskou reštauráciou s výhľadom na lagúnu. Pokiaľ Vás hlad zastihne priamo na pláži, oceníte romantickú reštauráciu s barom Le Bar Plage. Všetky tieto gurmánske svätostánky spája dôraz aj na ten najmenší detail, umiestnenie na dych berúcom pobreží a použitie len tých najlepších ingrediencií.

 

Spa & wellness

Prekročením prahu kúpeľov Clarins vstúpite do skutočnej oázy pokoja. Prírodné materiály a sofistikovaný dizajn robia z tejto oázy skutočnú pastvu pre oči. Zvyšok svojho tela môžete rozmaznávať v jednej z 15 masážnych a relaxačných miestností. K dispozícii sú taktiež turecké kúpele, sauna, joga, kaderníctvo a salón krásy.

Mauricius

Aktivity

V samotnom srdci hotelových záhrad je umiestnené moderné a priestranné športové centrum s najmodernejším vybavením. Profesionálny tím trénerov Vás udrží v kondícii aj počas dovolenky. Kalórie z delikátneho obeda alebo večere môžete spáliť aj na tenisových kurtoch, pri squashi či stolnom tenise. Rezort taktiež ťaží z ideálnej lokality pre vodné športy. Hneď pri hlavnom bazéne rezortu nájdete lodenicu, pri ktorej môžete pod dohľadom skúsených inštruktorov praktikovať športové aktivity podľa Vášho gusta. Nádherná lagúna je dozaista skvelým miestom na potápanie, surfovanie, vodné lyžovanie či nejakú adrenalínovejšiu zábavku.

Mauricius

 

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!