Luxusný rezort Shangri-La’s Villingili sa nachádza na atole Addu, približne 480 km južne od hlavného mesta Malé, len tesne pod rovníkom.

Tento butikový vilový komplex lemujú dva kilometre nádherných bielych pláží a obklopuje ho 17 tisíc kokosových paliem.

Rezort vyhľadávajú okrem iných golfisti, nájdete tu 9 jamkové golfové ihrisko.

Mauricius

Ubytovanie

Rezort ponúka širokú paletu možností ubytovania – 9 kategórií a celkom 132 víl sú zárukou splnenia predstáv každého potenciálneho návštevníka. Základné kategórie víl ponúkajú rozlohu od 133 m² a vlastný bazén. Väčšie plážové vily s rozlohou 189 m² majú okrem bazéna aj terasu s priamym vstupom na krásnu bielu pláž a sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Pre zamilované dvojice odporúčame vodné vilky rozprestierajúce sa na 166 m² priamo nad azúrovou hladinou mora.

Mauricius

Náročnejšie páry či dobrodružstva chtiví návštevníci si môžu vychutnať aj Tree House Villas ukryté medzi kokosovými palmami, či Ocean View Villas. Oba druhy víl sú umiestnené na koloch vo výške tri metre a ponúkajú tak úžasné výhľady  na vody Indického oceánu. Pre väčšie rodiny sú k dispozícii dvojspálňové plážové vily, pre najnáročnejších zas dva klenoty rezortu – vila Muthee pre štyri osoby s rozlohou 570 m² a vila Laalu pre 6 osôb a rozlohou až 957 m².

Mauricius

Gastronómia

V rezorte sa nachádzajú tri reštaurácie – Javvu, Dr. Ali`s a Fashala. V Javvu sa podávajú bohaté raňajky a obedy, na večeru sa tu stretnete skôr so západnou kuchyňou, v ktorej nebude chýbať kvalitný steak či morské špeciality. V obľúbenej reštaurácii Dr. Ali`s rozdelenej na tri časti si počas večere pochutnáte rovnako na troch kuchyniach – arabskej, indickej a vietnamskej. Reštaurácia Fashala zaujme intímnejšou atmosférou s očarujúcim výhľadom na oceán. Pri romantickej večeri si tu môžete dopriať čerstvé ryby z bohatých okolitých vôd či kvalitné mäso z blízkych fariem. Na ostrove sa ďalej nachádzajú tri bary, kde sa počas dňa môžete občerstviť či zastaviť na lahší obed. V prípade záujmu Vám šéfkuchár ochotne pripraví večeru vo Vašej vile, na luxusnej jachte počas plachtenia oceánom či na pláži.

Mauricius

Spa & Wellness

V najvyšších miestach ostrova na ploche takmer 17 tisíc m² sa nachádzajú kúpele s názvom CHI. V jedenástich pavilónoch si osamote, či v pároch, môžete dopriať nepreberné množstvo procedúr a masáží, vrátane tradičnej himalájskej masáže horúcimi lávovými kameňmi. 

Mauricius

Aktivity

Okrem obľúbených maldivských aktivít ako sú šnorchlovanie, potápanie či vodné športy si v rezorte či mimo neho môžete dopriať ďalšie špeciálne zážitky. Jedným z nich je cyklotúra po maldivských dedinkách v rámci atolu Addu. Niekoľko mostami pospájaných ostrovov môžete navštíviť na bicykli či autom, a to v sprievode lokálneho sprievodcu. Veľmi populárny je aj nočný rybolov či prednáška od tzv. „kokosových lezcov“, ktorí sa na ostrove starajú o 17 tisíc kokosových paliem. V očarujúcom prostredí sa naviac nachádza jediné 9 jamkové golfové ihrisko na Maldivách, čo robí z rezortu lokalitu obľúbenú medzi golfistami.

Mauricius

 

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!