Štýlový rezort Shanti Maurice – A Nira Resort sa nachádza na takmer nedotknutom južnom pobreží ostrova asi 35 km od letiska. Rozprestiera sa pri typickej plantáži cukrovej trstiny, lemovaný nádhernou bielou piesočnatou plážou. Medzi tyrkysovým morom a sviežou zeleňou plantáží je miesto plné nezabudnuteľných výhľadov, zvukov a chutí. Osobný prístup miestneho personálu a priestranné možnosti ubytovania v kombinácii so špičkovými kúpeľmi sú garanciou dovolenkového pôžitku na tej najvyššej úrovni.

Každý detail musí byť v súlade s filozofiou rezortu Shanti, ktorý si úprimne želá, aby návštevníci dorazili ako hostia, odchádzali ako priatelia a vracali sa ako rodina.

Mauricius

 

Ubytovanie

Hostia majú k dispozícii 17 víl rozdelených do štyroch kategórií a 44 suít. Ich spoločným menovateľom je výhľad na Indický oceán a skutočne štedrý priestor. Už základné Junior Suites ponúkajú 81 m², nehovoriac o prezidentskej vile Shanti, ktorá je s plochou 800 m² a veľkým bazénom so vstavanou jacuzzi samostatnou kapitolou ubytovania na Mauríciu. Všetky vily sú obklopené exotickou záhradou a majú privátny bazén, vonkajšiu sprchu a otvorený altánok Sala.

Mauricius

Gastronómia

Kulinárske umenie je v Shanti posvätnou záležitosťou. Tu ochutnáte skutočný Maurícius – čerstvý, výnimočný a nezabudnuteľný! Väčšina ingrediencií pochádza od miestnych farmárov a rybárov. Korenie a zelenina do pokrmov sa pestujú priamo na pozemku rezortu. V reštaurácii Stars sa zatúlate do juhoafrickej kuchyne, Pebbles Vám ponúkne svoje medzinárodné menu. V plážovej Fish and Rhum Shack natrafíte na rumy z miestneho liehovaru či pivá z neďalekého pivovaru. Unikátnou novinkou je možnosť povečerať s babičkou člena týmu rezortu a zažiť tak na vlastnej koži rýdzu atmosféru tradičného maurícijského stolovania.

Mauricius

Spa & wellness

Rezort sa právom pýši oceňovanými kúpeľmi Nira, ktoré sú so svojou rozlohou takmer 7 000 m² jednými z najväčších v lokalite Indického oceánu. Kombinujú starodávne postupy ajurvédy a jogy s najnovšími trendmi medzinárodného wellness. Špičkový personál Nira navyše spolupracuje so značkou Africology na vývoji produktov a procedúr založených na maurícijskej flóre a kultúre. Výsledkom je priam kráľovská regenerácia tela aj duše v pokojnom prostredí s čerstvým vzduchom uprostred kvetnatých záhrad.

Mauricius

Aktivity

Hostia sú priam nabádaní k preskúmaniu južnej časti tohto krásneho ostrova. V okolí môžete zažiť plávanie s delfínmi, alebo sa môžete vydať po stopách pôvodných obyvateľov a navštíviť plantáže či fabriku na čaj. Ak Vás po turistike budú bolieť nohy, výlet vrtuľníkom je vhodnou alternatívou k vychutnaniu si krás ostrova z vtáčej perspektívy. Potápanie, dva tenisové kurty, plachtenie a široká ponuka vodných športov sú samozrejmosťou. Golfové ihrisko Le Golf du Chateau (18 jamiek, par 72) je od rezortu vzdialené len 10 minút jazdy.

Mauricius

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!