Štýlový rezort Oberoi sa rozprestiera pozdĺž Baie aux Tortues na severozápadnom pobreží Maurícia, približne 15 km od hlavného mesta Port Louis. Kreatívna architektúra uprostred subtropických záhrad a 600 metrov dlhá pláž ponúkajú ideálne prostredie pre vychutnanie si krás tohto idylického ostrova.

Mauricius

Ubytovanie

The Oberoi Mauritius ponúka 48 elegantných suít Luxury Pavillion s rozlohou 70 m² a terasou s výhľadom na zelené záhrady a Indický oceán. Pre absolútny relax v súkromí sú k dispozícii Luxury vily s privátnou záhradou a otvoreným altánkom pre romantické večere vo dvojici. Ďalšie vily majú navyše v záhrade súkromný bazén o veľkosti 4,5 x 8 m. Vlajkovou loďou rezortu sú vily Royal, ktoré ponúkajú na ploche 650 m² okázalú exotickú záhradu, bazén s rozmermi 4 x 12 m a altánok s výhľadom na more.

Mauricius

Gastronómia

O gastronomické zážitky hostí sa starajú dve reštaurácie a bar. Hlavná The Restaurant ponúka výber z európskej, orientálnej a kreolskej kuchyne, ktorý si možno vychutnať pri panoramatickom výhľade na Indický oceán.

Čerstvé miestne ovocie, zelenina a rozmanité korenia sú samozrejmosťou.

Osvieženie ľahkým šalátom, pizzou alebo sendvičom je k dispozícii v čase obeda a večere taktiež v reštaurácii On The Rocks. Milovníci vína a cigár by si nemali nechať ujsť návštevu miestneho baru.

Mauricius

Spa & wellness

Rozľahlé záhrady plné sviežej tropickej vegetácie sú ideálnym prostredím pre kúpeľné apartmány. Tie ponúkajú širokú škálu procedúr a liečebných masáží s využitím vlastných prírodných produktov. Dokonalý relax možno nájsť pri arómaterapii, uvoľňujúcej kokosovej masáži, v saune či súkromnej vírivke.

Mauricius

Aktivity

Popri plávaní môžu návštevníci spáliť nadbytočné kalórie v plne vybavenej posilňovni alebo na dvoch osvetlených tenisových kurtoch. Milovníkov vodných športov určite zaujme možnosť vyskúšať si vodné lyžovanie, windsurfing, jazdu na kajaku či katamaráne. Okrem šnorchlovania je k dispozícii aj certifikovaná škola potápania či príležitosť zažiť rybolov na otvorenom mori. Pre deti od 4 do 12 rokov je pripravený bohatý program v detskom klube.

Mauricius

 

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!