Luxusný rezort St. Regis Bora Bora sa nachádza v jednej z najkrajších lagún na svete obklopujúcich poloatol Bora Bora, nazývaný aj perla Polynézie. Tyrkysová voda, nádherné biele pláže a služby tej najvyššej kvality – to všetko tu čaká práve na Vás.

Bora Bora

Ubytovanie

Takmer 100 prepychových vodných a plážových víl Vám zaručí únik z civilizácie do sveta absolútneho odpočinku a pokoja. Vodné vilky s rozlohou od 144 m² poslúžia ako dokonalý priestor pre romantickú dovolenku pre zamilované páry, tie vo vyššej kategórii majú k dispozícii vonkajšiu vírivku či dokonca privátny bazén. Plážové vily sú vhodné aj pre rodiny s deťmi, ich rozloha je 152 m².

Bora Bora

Dvojspálňové plážové a vodné vily majú kráľovských 321 m². Samozrejmosťou je veľká vonkajšia terasa a privátny bazén. Klenotom rezortu je The Royal Estate. Na ploche 1 200 m² sa nachádzajú tri spálne, jedáleň, kuchyňa pre šéfkuchára či vlastný bazén. K rezidencii náleží súkromná pláž.

Bora Bora

Gastronómia

Špičkovú gastronómiu môžete okúsiť v troch hotelových reštauráciách. Hlavnou je Te Pahu, kde sa podávajú raňajky, obedy aj večere. Hlavne počas obedov a večerí sa tu stretnete s autentickou polynézskou kuchyňou. Oceňovanú reštauráciu Lagoon vedie známy šéfkuchár Jean-Georges Vongerichten, pochutnáte si tu najmä na francúzskej a ázijskej kuchyni, to všetko pri pohľade na mýtickú horu Mt. Otemanu a krištáľovo čistú lagúnu. Japonskú kuchyňu, kde nemôže chýbať prvotriedne sushi či saké, Vám naservíruje reštaurácia Sushi Take. Pri hotelovom bazéne sa nachádza obľúbený bar Aparima, kde sa počas sladkého ničnerobenia, opaľovania či kúpania môžete občerstviť osviežujúcimi kokteilmi, džúsmi či ľahšími pokrmami.   

Ak chcete zažiť naozajstnú romantiku aj pri vychutnávaní skvelých pokrmov, odporúčame vyskúšať raňajky v kanoe či večeru pri sviečkach priamo na pláži pod tisícami hviezd.

Bora Bora

Spa & Wellness

Na vlastnom ostrovčeku v rámci rezortu sa nachádzajú na ploche 1 200 m² hotelové kúpele Miri Miri. Dopriať si tu môžete najmä tichomorské a tahitské odzravné procedúry či masáže. Príjemnej relaxácii sa takisto oddáte v parných komorách, saune, vírivkách, či ležiac len tak na pláži pri pohľade na Mt. Otemanu.

Bora Bora

Aktivity

Rezort ponúka veľmi zaujímavé aktivity, ktoré Vám okrem iného prinesú mnoho cenných informácií o ostrove Bora Bora či Francúzskej Polynézii. Ostrov samotný môžete preskúmať v džípe, z helikoptéry či peši so sprievodcom. Obľúbené sú romantické plavby loďou, kde spoznáte okolité vody plné života alebo si len užijete očarujúci západ slnka. Navštíviť môžete aj perliu farmu, korytnačie centrum alebo sa vybrať na ryby. Samozrejmosťou je široká ponuka vodných športov, plne vybavená posilňovňa otvorená non-stop či šnorchlovanie a potápanie s inštruktormi. Deti si určite prídu na svoje v detskom klube.

Bora Bora

FINE TRAVEL

Máte záujem o nezáväznú ponuku na mieru alebo ďalšie informácie?

Kontaktujte nás!